your location front page vidmate update

Kanal D 4.3.5 Apk, Free Media & Video Application – APK4Now

funking video

Description of Kanal DKanal D uygulamasını indirin ve eğlenceyi başlatın! Dizi, program ve filmleri ile geniş bir arşive

Description of Kanal D

Kanal D uygulamasını indirin ve eğlenceyi başlatın! Dizi, program ve filmleri ile geniş bir arşive sahip olan Kanal D uygulamasında, sevdiğiniz dizi ve programların yeni bölümlerini, fragmanlarını ve özel içeriklerini TV’den hemen sonra ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.
Kanal D uygulamasında, TV ile eş zamanlı canlı yayını takip edebilir, güncel yayın akışı üzerinden, yayında olan dizi ya da programı hızlıca izleme moduna geçebilirsiniz. Kolay kullanımı ile rahat bir deneyim sunan Kanal D uygulamasında, favori dizi ya da programlarınızın bölümlerini dilediğiniz zaman, kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.
Uygulamada geçirdiğiniz zamanla ve tercihlerinizle size özel oluşan profil sayfasında, izlemeyi daha sonraya bıraktıklarınız, prestij rozetleriniz, yeni eklenen bölüm, fragman ve özel içerikleriniz için hızlı erişim ve diğer tüm üyelik avantajları elinizin altında.
Kanal D’nin yenilenen Android uygulaması ile dizi, program, film ve haber bültenleri internet erişimi olan her yerde ve her zaman HD görüntü kalitesi ile sizinle.

Download APK(19.4 Mb)

This article comes from the Internet and does not representvidmatePosition, please indicate the source for reprinting:https://www.pghmtb.com/7938/kanal-d-4-3-5-apk-free-media-video-application-apk4now/

vidiq mod apk